tr

Uluslar Arası Evden Eve Nakliyat Firması MSC Lojistik

1.057
Uluslar Arası Evden Eve Nakliyat Firması MSC Lojistik

MSC Lojistik olarak nakliyat hizmetlerinin uluslar arası kalite standartlarına uygun bir şekilde etkili bir şekilde hizmet sunabilme kapasitesine sahibiz. Kuruluş amacımız itibariyle yüzde yüz müşteri memnuniyetinin oluşturulması noktasında kaliteli bir nakliyat hizmetinin adresi konumunda yer alan bir firmayız. Gereç araç kalitesi gerekse personel kalitesi bakımından niteliklerini sürekli olarak geliştiren bir firma olarak sizlere hizmet sunuyor. Böylece sorunsuz; kaliteli ve güvenli bir nakliyat hizmetini sizlerle buluşturuyoruz. Sektörde yenilikçi yönüyle dikkatleri üzerine çeken MSC Lojistik; yüksek kalite standartlarını sizlerle buluşturmaktadır. Tecrübeli personel yapısıyla hızlı ve güvenli nakliye hizmetlerinin adresi konumunda yer alan Türkiye Trans dinamik bir hizmeti sizlerle buluşturmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti
Güvenilir Hizmet
Sektörün Lideri
Güçlü Kadro
7×24 Whatsapp Desteği
Öncü Hizmet

MSC Lojistik Müşteri memnuniyeti’ ni ön planda tutan bir anlayış çerçevesinde, evrensel normlara uygun işleyişi, Kalite yönetim anlayışımızdan ödün vermemeyi sürekli iyileştirmeyi ve gerekli olan kaynakların kullanılmasını sağlamayı taahhüt ederek tüm çalışanlarını destekleyecektir. Bu amaçlarımız doğrultusunda paydaşlarımızın stratejik çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz

Hedefimiz:
Hizmet sunduğumuz alanlarımızda;
» Kalite ve sosyal sorumluluk bilinciyle,
» Müşterilerimizin gereksinimlerine yönelik yatırımlarla,
» Rekabet avantajı sağlayarak,
» Katma değeri yüksek,
» Zamanında ve bütünsel,
» Lojistik çözümler üretme ve farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamaktır.

MSC LOJİSTİK , güvenli bir ortam yaratmak, kayıpları azaltarak iş sürekliliğini sağlamak amacıyla asayiş ve güvenlik politikasını belirlemiştir. Buna göre MSC Lojistikfaaliyet gösterdiği tüm alanlar için güvenlik taahhütleri aşağıda ifade edildiği şekildedir:
» Faaliyetlerimizi gerçekleştirdiğimiz tüm noktalarda güvenlikle ilgili riskleri belirleyecek, değerlendirecek ve ortadan kaldırmaya yönelik çözümler geliştireceğiz.
» Güvenlikle ilgili tüm faaliyetlerimizde ilgili ulusal ve uluslararası yasal ve diğer gerekliliklere uygun olarak davranacağız.
» Tersini gerektiren bir durum olmadıkça silahlı personel kullanımından kaçınacağız.
» Güvenliği tehdit eden her türlü olayın kayıt altına alınmasını ve araştırılmasını sağlayacağız.
» Çalışanlarımızda ve tüm paydaşlarımızda güvenlik bilincini oluşturmak ve arttırmak amacıyla gereken tüm çalışmalar için gereken kaynağı ayıracağız.
» Güvenlikle ilgili prosedürlerimizin uygulamalarını gözden geçirerek sürekli iyileştirmeyi sağlayacağız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
MSC Lojistik Uluslararası Evden Eve Nakliyat | WEB TASARIM & SEO : K TASARIM