tr

Hizmetlerimiz

Anasayfa » Hizmetlerimiz

ULUSLARARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

PAKETLEME VE AMBALAJLAMA

DEPOLAMA

LOJİSTİK HİZMETLER

Depolama Hizmeti

Genellikle nakliye firmaları depolama konusunda da iş yapmaktadır. Örneğin; bir yere önce kendimiz gitmek zorundayız ve eşyamızı oturduğumuz evden çıkarmamız gerekiyorsa, depolama işlemi yapabiliriz. Eşyamızı belli bir ücret karşılığında depolama işi yapan firmalara garantili bir şekilde teslim edebiliriz. Belli bir süre için anlaşıp ona göre ücret öderiz. Böylece eşyalar sorun olmaktan çıkar. Depolama hizmetlerinin son derece nitelikli bir şekilde hizmet sunuyor olması bu tür hizmetlere ilgiyi de arttırmaktadır.

Havayolu Taşımacılığı

Teknoloji geliştikçe havayolu taşımacılığı da çok daha cazip bir şekilde hizmet sunmaya başlamaktadır. Özellikle hızlı konusundan önemli kazanımları sunan havayolu taşımacılığı tam anlamıyla profesyonel bir uğraşı beraberinde getirmektedir. Günümüz itibariyle dünyanın hemen her noktasına havayolu sayesinde ulaşabiliniyor olmak, lojistik sektörünün de bu alana yönlenmesine neden olmuştur. MSC Lojistik de havayolu taşımacılığında kesintisiz, güvenli ve hızlı bir hizmeti sizlerle buluşturmak noktasında oldukça iddialıdır. Unutmamak gerekir ki havayolu taşımacılığının sorunsuz bir şekilde sunuluyor olması tam anlamıyla birikim ve tecrübe gerektirmektedir. Bu noktada alanında uzman olan firmamızın, son derece profesyonel bir lojistik hizmetini sizlerle buluşturduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Denizyolu Taşımacılığı

MSC Lojistik olarak sunmuş olduğumuz hizmerler içerisinde denizyolu taşımacılığı da bulunmaktadır. Denizaşırı ülkelere yapılacak olan taşımacılıklarda genellikle konteyler içerisinde taşımacılık işlemleri gerçekleştirilmektedir. Avustralya, Uzakdoğu ve Amerika bölgelerine taşımacılık işlemleri deniz yolu ile 30-45 günlük bir zaman zarfında gerçekleştirilmektedir.

Karayolu Taşımacılığı

Lojistik sektörünün en önemli taşımacılık alanları arasında yer alan karayolu taşımacılığını ülkemizde her geçen gün gelişim göstermektedir. Hem karayolu ulaşım ağının gelişmesi hem de karayolu araçlarının geliştirilmiş olması, bu durumu mümkün kılmaktadır. Karayolu taşımacılığı alanında kaliteli bir hizmetin adresi konumunda yer alan firmamız; uluslar arası kalite standardını sizlerle buluşturmaktadır. Böylece karayolu taşımacılığında profesyonel bir hizmetin adresi konumunda yer alan firmamız; sizleri hızlı ve güvenli bir lojistik hizmetiyle de buluşturmaktadır.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
MSC Lojistik Uluslararası Evden Eve Nakliyat | WEB TASARIM & SEO : K TASARIM