tr

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri hakkında müşteriler tarafından tarafımıza en çok yönlendirilen sorular ve bu soruların cevaplarına bu sayfada yer verilmiştir. Aklınızdaki sorunun cevabını bu sayfada bulamıyorsanız iletişim sayfamızda yer alan iletişim formunu kullanabilir veya bizleri arayabilirsiniz.

Eşyalarımı kim paketliyor?

Uluslararası ev taşımacılıklarında yol mesafesinden dolayı yolculuk esnasında eşyaların zarar görmemesi için paketleme işlemleri uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilir.

Ne tür ambalajlama malzemeleri kullanıyorsunuz?

Öncelikle belirtmek isteriz ki kullanmakta olduğumuz ambalajlama malzemelerinin tamamı kullanılmamış ve avrupa standartlarında malzemelerden oluşmaktadır. Genel olarak tercih ettiğimiz malzemelerden bahsedecek olursak bunlar: streç folyo, balonlu naylon, dolgu köpüğü ve kraft kağıt.

Tüm Dünya'ya hizmet sağlıyor musunuz?

Evet, tüm dünya ülkelerine hizmet sağlıyoruz. Güvenlilk sorunlarının hakim olduğu ülkelere sevkiyatımız güvenlik sebeplerinden dolayı yapılmamaktadır.

Teslimat ne kadar sürüyor?

Teslimat sürecini etkileyen faktörlerin başında gümrükleme süresi, tercih edilen taşımacılık türü ve teslimat’ın yapılacağı mesafe gibi maddeler yer almaktadır. Gümrükleme süreci genellikle 1-2 gün sürerken özel durumlarda bu süre 10 güne kadar uzayabilmektedir. Ayrıca taşımacılığın yapılacağı ülkenin yükleme noktasına olan uzaklığı ve taşımacılığın ne şekilde yapılacağı son derece önemlidir. Havayolu ile yapılan taşımacılıklar son derece hızlı bir şekilde sağlanırken denizyolu ile yapılan taşımacılıklar bazen aylar sürmektedir.

Yurtdışına teslim edilen eşyalarımın kurulumu hizmeti sağlanıyor mu?

Anlaşma türüne göre teslimat yapılmaktadır. Eşyalarınızı dilerseniz kapıya kadar teslim ediyoruz, dilerseniz evinize çıkarıyorus talep etmeniz halinde komple kurulum hizmetimiz mevcuttur.

Uluslararası ev taşımacılığında ekspertiz hizmeti var mı?

Uluslararası ev taşımacılığında firmamız ekspertiz hizmeti de sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz ayrıcalıklı ekspertiz hizmeti sayesinde, sizlere uygun fiyat teklifleri belirlenirken, eşyanıza uygun araç temini ve planlama da yapılmaktadır.

Uluslararası nakliye hizmetinde sigorta var mı?

Firmamız uluslararası nakliye hizmetlerinde eşyalarınızı güvence altına almak için sigortalı olarak taşımaktadır. Özellikle uluslararası taşımacılıkta sigorta, kesinlikle firmamızın önemle üzerinde durduğu konulardan biridir.

Uluslararası evden eve nakliyat fiyatları ne kadardır?

Uluslararası evden eve nakliyat fiyatları, eşyalarınızın hacmine, mesafeye ve tercih edilecek olan nakliye türüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Firmamızdan en ekonomik ve bütçe dostu fiyat tekliflerini almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Uluslararası taşımacılıkta gümrük işlemleri nasıl yapılır?

Uluslararası taşımacılıkta gümrük işlemleri tamamen firmamız bünyesinde gerçekleşmektedir. Profesyonel ekibimiz, sevkiyat ve nakliye hizmetlerimiz içerisnde gerekli olan yasal evrakları ve gümrükleme işlemlerini özenle hazırlamaktadır. Eşyalarınız gümrükte herhangi bir sorun yaşamadan, kısa sürede sevk edilmekte ve yerine teslim edilmektedir.

Uluslararası taşımacılık sözleşmesi yapıyor musunuz?

Uluslararası taşımacılık sözleşmesi olmadan firmamız herhangi bir hizmet sunmamaktadır. Sadece Türkiye’den giderken değil, yurtdışında dönüşte de uluslararası taşımacılık sözleşmesi ile eşya taşımacılığı yapılmaktadır.

Uluslararası ev taşımada ek ücretler çıkıyor mu?

Uluslararası ev taşımada firmamız hizmet öncesinde, siz değerli müşterileri ile fiyat anlaşması yapmaktadır. Sigorta veya gümrük gibi ek yansıtılacak olan tüm ücretler hizmet sözleşmesi öncesinde belirlenerek sizlere sunulmaktadır. Bunun için sonradan ek bir ücret ile karşılaşmazsınız.

Uluslararası ev taşımacılığı kaç gün sürer?

Uluslararası ev taşımacılığı hizmetimiz, gidilecek olan lokasyona göre farklı sürelerde tamamlanmaktadır. Ancak yurt dışı eşya taşımacılığında sevkiyat süremizin en az 10 gün sürebileceğini söylemek gerekmektedir.

Eşya depolama hizmetiniz var mı?

Eşyalarınızın bekletilmesi gerektiği durumlarda 7/24 güvenlik kameraları ile kontrol edilen depolarımızda muhafaza edilmektedir. Eşya depolama hizmetimiz hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Uluslararası taşımacılıkta eşyalarım zarar görür mü?

Uluslararası taşımacılık hizmetimizde korunaklı ve sadece lojiktik sektörü için özel olarak dizayn edilmiş olan araçlarımızı tercih etmekteyiz. Bunun yanı sıra tüm eşyalarınız tecrübeli ve deneyimli ekip arkadaşlarımız tarafından özenle paketlenmektedir. Bunun için eşyalarınız en küçük bir hasar almadan, dilediğiniz yere sevk edilmektedir.

Eşyalarım taşınırken zarar görürse ne olacak?

Eşyalarınız, uluslararası eşya taşımacılığı firmamızın sigortası altında olarak nakledilmektedir. Bunun için, bizlerden kaynaklı olarak eşyalarınızda meydana gelen en küçük bir hasar, tarafımızca firma sigortamız kapsamında telafi edilmektedir.

Eşyaların paketlenmesi nasıl yapılmaktadır?

Eşyalarınız türüne göre uygun olarak üretilmiş olan özel ambalajlama ve paketleme ürünleri hazır hale getirilmektedir. Elektronik eşyalar, mobilyalar veya diğer tüm ev eşyalarınız özel streç folyolar veya balonlu paketleme ürünleri ile ambalajlanmaktadır.

Eşya toplama işini siz mi yapıyorsunuz?

Özel eşyalarınızı taşınma öncesinde toplama işini siz değerli müşterilerimiz yapmaktadır. Bunun dışında mobilya, beyaz eşya veya diğer ev eşyalarının paketlenmesi ve toplanması için firmamız ile görüşebilirsiniz.

Hangi bölgelere hizmet sağlıyorsunuz?

Uluslararası eşya taşıma firması olarak başta Almanya olmak üzere, tüm dünya geneline lojistik hizmeti vermekteyiz. Gönderi yapacağınız bölge hakkında bilgi sahibi olmak için ekip arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kaç personel ile hizmet sağlıyorsunuz?

Uluslararası eşya taşıma firmamız bünyesinde her tipteki eşya hacmini kısa sürede taşıyacak ekip arkadaşlarımız bulunmaktadır. Eşyanızın yoğunluğuna göre uygun ekip sayısı ile hizmet vermekteyiz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
MSC Lojistik Uluslararası Evden Eve Nakliyat | WEB TASARIM & SEO : K TASARIM