tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda bilmek istedikleriniz…

1972 yılında taşımacılık hayatına başlayan ve Türkiye’de uluslararası evden eve taşımacılık şirketi olarak faaliyet gösteren ilk nakliye şirketi olarak sizlere işletmemizi anlatmak istiyoruz.
Müşterilerden gelen uluslararası ev taşımacılığı taleplerine cevap vermek için 1972 yılında dört adet TIR ile faaliyetlerimize başladık. İlk başlarda yoğun olarak başta almanya olmak üzere diğer avrupa ülkelerine hizmet verdik. İlerleyen zaman içerisinde Amerika, Avustralya ve Uzakdoğu ülkelerine havayolu ve denizyolu ile taşımacılık çözümleri sunmaya başladı.
Müşteri memnuniyetine ve zamanlamaya fazlası ile önem veren işletmemiz hizmet sağlarken gereken programlamayı dikkatli bir şekilde yapıp bu programa sadık kalarak eşyaları sorunsuz bir şekilde teslim alıp söz verdiğimiz tarihin de söz verdiğimiz gibi teslim etmekteyiz.

Uluslararası evden eve nakliyat hizmeti sunarken uzman personellerimiz hizmet sağlamaktadır ki bizler bu konuda hizmet kalitesini hem ıspatlamış hem belgelendirmiş bir şirketiz. Tarafımızdan teslim alınan eşyalar dilediğiniz zaman dilediğiniz yere teslim edilmektedir.

Uluslararası evden eve nakliyat hizmeti sunarken:
Uzman ve güler yüzlü ekibimizde hizmet sağlıyoruz.
Ürünlerinizi paketleme, taşıma ve montajlama konusunda sizlere alanında en iyi ustalar ile sizin kadar hassas davranarak işlerimizi yapmaktayız.
Yılların deneyimlerini genç ekibimizin performansı ile birleştirerek en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunuyoruz.
Kaliteli taşımacılık alanında en iyi firmaların vereceği hizmetleri sunma konusunda rekabet halindeyiz.
Sizlerin memnun olacağı taşımacılık hizmetinde hep ilk sıralarda olmak üzere çalışmaktayız.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
MSC Lojistik Uluslararası Evden Eve Nakliyat | WEB TASARIM & SEO : K TASARIM