tr

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Anasayfa » Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Eşyalarınızı yurtdışına taşımak istiyor ve muhtemelen şu anda fiyat araştırması yapıyorsunuz. Uluslararası evden eve nakliyat fiyatları yurtdışına taşınmasını istediğiniz eşyaların miktarına ve eşyaların nereden alınıp nereye teslim edileceğine göre farklılık göstermektedir. Şirketimizin genel merkezi İstanbul’da bulunmakta olup İstanbul’dan Almanya’ya taşınacak olan bir ev eşyası ile Kayseri’den Almanya’ya taşınacak olan bir evin eşyasını aynı şekilde fiyatlandırmak yanlış olacaktır. Eşya’nın taşınacağı mesafe ve müşteri tarafından talep edilecek olan hizmet ayrıntıları fiyat teklifini etkileyen en önemli hususlardan biri olarak karşınıza çıkmaktadır.

Uluslararası evden eve nakliyat gümrükleme

Gümrük birliği bulunmayan ülkeler arası geçişlerde daima gümrükleme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Sizler de evinizin eşyasını veya yurt dışında tadilata soktuğunuz evin yapı malzemelerini taşıtırken eşya veya ürünleriniz gümrüklenmektedir. Kullanılmış ev eşyaları gümrüklenirken ek masraflar ile karşılaşmazken kullanılmamış eşyalarda gümrük masrafları ile karşılaşmaktasınız.

Gümrükleme işlemleri anlaşmalı gümrük müşavirimiz tarafından gerçekleştirilmekte olup bu süreç ortalama 24 saat içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Almanya’ya uluslararası evden eve nakliyat fiyatları

Türkiye’den Almanya’ya evinizi taşıtırken eşyalarınızın hangi konumdan yükleneceği fiyatı etkileyen faktörlerin başında gelmektedir. Gaziantep’den Köln’e taşınacak olan 20 metreküp hacime sahip bir ev eşyası ile İstanbul’dan yine Köln’e taşınacak olan bir evin eşyası fiyatlandırılırken Gaziantep’den İstanbul’a yapılacak olan taşımacılık ücreti İstanbul – Köln arası taşımacılık fiyatına eklenmektedir. Türkiye’den Almanya’nın Kuzey Ren-Vestfalya eyaletine yapılacak olan taşımacılıklarda ortalama metreküp fiyatları 150 euro civarında olup talep edilen hizmet ayrıntıları fiyatı etkileyebilmektedir.

Hollanda’ya uluslararası evden eve nakliyat fiyatları

Türkiye’den Hollanda’ya taşınacak olan kişiler genellikle ilk yaptıkları iş internet ortamında fiyat araştırması yapmaktır. Bizler de sizleri nakliyat fiyatları konusunda eksiksiz bir şekilde bilgilendirmeye çalışacağız. Hollanda’nın Rotterdam ve Amsterdam şehirlerine yapılacak olan nakliyat fiyatları 170 euro / metreküp civarında olup Hollanda’nın kuzeyinde yer alan Groningen ve Leeuwarden gibi şehirlerine taşımacılık fiyatları taşınacak olan eşyanın hacmine göre 180-200 euro / metreküp olarak değişiklik göstermektedir.

Fransa’ya uluslararası evden eve nakliyat fiyatları

Türkiye’den Fransa’ya taşımacılık fiyatları genellikle 150-200 euro / metreküp olarak değişiklik göstermektedir. Fransa’ya taşımacılık fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında eşyalarınızın yoğunluğu ve teslimat adresi gelmektedir. Fransa’nın tamamına sevkiyatımız bulunmakta olup Fransa’ya taşıtmak istediğiniz eşyalarınız için 4 işgünü içerisinde teslimat sözü vermekteyiz.

Avrupa’ya Jet Taşımacılık

Jet taşımacılık hizmeti teslimat süresini ve gümrükleme sürecini olabildiğince kısaltmak için tercih edilen bir taşımacılık şeklidir. Kamyonet diye tabir ettiğimiz 28 metreküp hacme sahip araçlar ile Avrupa’nın tamamına hızlı teslimat hizmeti gerçekleştirilmektedir. Jer taşımacılık hizmetinde fiyatlandırma metreküp başına 200 euro’dan başlamakta olup bu kamyonetler Avrupa’ya ortalama 4000 euroya çıkmaktadır.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat ihtiyaçlarınız için geniş araç filomuz ve uzman çalışanlarımız ile 7/24 hizmet sağlamaktayız. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve ücretsiz ekspertiz talep etmek için 444 57 64 numaralı telefondan çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
MSC Lojistik Uluslararası Evden Eve Nakliyat | WEB TASARIM & SEO : K TASARIM