tr

Uluslararası Ev Taşımacılık Fiyatları

293
Uluslararası Ev Taşımacılık Fiyatları

Uluslararası bir ev taşımanın maliyeti, menşe ve varış yeri arasındaki mesafe, taşınan malların hacmi, nakliye modu, gereken hizmet seviyesi ve belirli ülke düzenlemeleri ve ücretleri gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir.

Genel olarak, uluslararası bir taşınmanın maliyeti birkaç bin dolardan on binlerce dolara kadar değişebilir. Örneğin, az miktarda ev eşyasını deniz yoluyla bir ülkeden diğerine taşımak yaklaşık 2.000-5.000$’a mal olurken, tam bir konteyner yükü 5.000-15.000$ veya daha fazlasına mal olabilir.

Hava taşımacılığı, varış noktasına, malların ağırlığına ve boyutuna ve gereken hizmet düzeyine bağlı olarak 5.000-20.000 ABD Doları veya daha fazla değişen fiyatlarla önemli ölçüde daha pahalı olabilir.

Dikkate alınması gereken ek maliyetler, gümrük ücretlerini, vergileri, sigortayı, depolama ücretlerini ve herhangi bir özel paketleme veya taşıma gerekliliklerini içerebilir.

Saygın uluslararası nakliye şirketlerinden birkaç teklif almanız ve nihai bir karar vermeden önce tekliflerin hüküm ve koşullarını anladığınızdan emin olmanız her zaman tavsiye edilir.

Türkiye’den Avrupa ve yakındoğu ülkelerine karayolu taşımacılığı tercih edilirken denizaşırı ülkelere ise denizyolu veya havayolu taşımacılığı tercih edilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
MSC Lojistik Uluslararası Evden Eve Nakliyat | WEB TASARIM & SEO : K TASARIM